Kovo 21-oji – Pasaulinė poezijos ir Tarptautinė lėlininkų diena. Šią dieną paminėjo Radviliškio viešosios bibliotekos lankytojai. Viešosios bibliotekos lėlių teatro „Boružėlė“ spektaklius stebėjo Radviliškio Dienos užimtumo skyriaus lankytojai ir juos atlydėjusios darbuotojos. Žiūrovus džiugino tautodailininkės, lėlininkės Astos Liaudanskienės sukurtos lėlės, kolegės Genovaitės Lukšaitės sukurti personažų dialogai.

Po pietų Dienos centro „Meleta“ vaikai klausėsi bibliotekininkių pasakojimo apie poeziją, buvo susipažindinti su Radviliškio krašto kuriančių žmonių almanachu „Takai prie šaltinio“. Kajus T. paskaitė poetės Violetos Palčinskaitės eilėraščių, vėliau visi kartu, padedami suaugusiųjų, iš pačių vaikų sugalvotų žodžių bendrai sukūrė savąjį ketureilį:

Pavasario džiaugsmas žaliai geltonas.

Viliaus vonioje višta lesa obuolį.

Atsisuko kranas, atėjo dėdė Pranas –

Sutvarkytas kranas.

Viešosios bibliotekos informacija

Nuotrauka iš Dienos užimtumo skyriaus archyvo