Dekupažo darbų paroda Pakalniškiuose

2017-06-22

Dekupažo darbų paroda Pakalniškiuose

Pakalniškių kaimo bibliotekoje birželio mėnesį eksponuojama asociacijos Pavartyčių bendruomenės moterų dekupažo darbų paroda.

Pristatytos baisogaliečių knygos

2017-06-20

Pristatytos baisogaliečių knygos

„Knygos yra tarsi stiklas, per kurį kiekvienas galime pasižiūrėti į gyvenimą su jų džiaugsmais ir sielvartais...“ Tokiais žodžiais birželio 10 d. Baisogalos filialo bibliotekininkės  Alvyda Žižniauskienė ir Viktorija Golcienė pradėjo šios renovuotos bibliotekos  atidarymo  renginį – Ele­nos Šveis­tie­nės ir Vi­li­mo Ma­li­naus­ko kny­gų pri­sta­ty­mą.

Bibliotekoje – stovykla vaikams

2017-06-20

Bibliotekoje – stovykla vaikams

Šeduvos bibliotekoje pirmą kartą vykdyta vaikų vasaros poilsio programa, kurią finansavo Radviliškio rajono savivaldybė. Veikė stovykla „Atostogauk bibliotekoje“. Į ją buvo pakviesta I–V klasių 17 vaikų.

Popietė su pasaulio čempione

2017-06-14

Popietė su pasaulio čempione

Raudondvario bibliotekoje suorganizuotas susitikimas su Radviliškio technologijų ir verslo mokymo centro Šeduvos technologijų ir verslo mokymo skyriaus kūno kultūros mokytoja, sporto klubo „Salikalnis“ pirmininke, pasaulio čempione Genovaite Kazlauskiene. Ji 2016 metais išrinkta geriausia Lietuvos lengvosios atletikos sportininke senjorų grupėje.

Paroda Alksniupių bibliotekoje

2017-06-14

Paroda Alksniupių bibliotekoje

Birželio 12 dieną į Alksniupių biblioteką atvyko šiaulėniškių tautodailininko Aleksandro Filipavičiaus ir Šiaulėnų gimnazijos mokytojos Birutės Banienės darbų iš molio bei medžio paroda „Prikelti naujam gyvenimui“.

„Poezijos pavasarėlis“ Raudondvario bibliotekoje

2017-06-01

„Poezijos pavasarėlis“ Raudondvario bibliotekoje

Šiltą, gražų gegužės pabaigos vakarą į Raudondvario biblioteką atskridusi poezijos ir muzikos paukštė sukvietė Šeduvos krašto  poetus, poezijos mėgėjus į tradicinę šventę ,,Poezijos pavasarėlis“.