Į Pradžią Naujienos Mes – nugalėtojai!

Mes – nugalėtojai!

2017-09-21

2017 metų vasarą Radviliškio rajono bibliotekos įsijungė į „Vasaros skaitymo iššūkio“ varžytuves, kuriose dalyvavo 66 Lietuvos bibliotekos ir jų filialai. Prie iššūkio prisijungė 4568 dalyviai iš visos Lietuvos ir visi jie kartu perskaitė beveik 25 tūkst. knygų. Radviliškio rajono skaitytojai perskaitė net 893 knygas ir buvo paskelbti ryžtingiausiais skaitytojais, kurie užėmė pirmąją vietą iš visų Šiaulių apskrities bibliotekų.

„Skaitymo iššūkyje“ dalyvavo Radviliškio viešoji biblioteka ir 16 jos filialų. Susumavus rezultatus paaiškėjo, kad aktyviausieji buvo Tyrulių bibliotekos skaitytojai. Net 159 knygas perskaitė 20 tyruliečių. Nedaug nusileido grinkiškiečiai – iš 14 skaitymo iššūkio dalyvių 13 įvykdė visas 10 užduočių ir perskaitė 141 knygą. Šeduviečių perskaitytų knygų lentynoje buvo 111 knygų.

Organizatorių teigimu, skaitytojai visą vasarą dalyvavo skaitymo varžytuvėse ir patyrė linksmą nuotykį. Jie turėjo įveikti 10 su knygų skaitymu susijusių užduočių. Pasibaigus iššūkiui, burtu keliu buvo išrinkti geriausieji, įvykdę visas užduotis. Greičiausiai visas užduotis įveikė Radviliškio viešosios bibliotekos skaitytojas Bronius Juzukonis, V. Kudirkos progimnazijos 3 klasės moksleivis. Tyrulių filiale aktyviausia iššūkio skaitytoja išrinkta Polekėlės gyventoja Aurelija Masiulionienė, Grinkiškyje – miestelio socialinė darbuotoja Laima Balčiūnienė, o iš Beinoravos skaitytojų nugalėtoja tapo Goda Narbutaitė – Sidabravo gimnazijos 2 klasės moksleivė, Šeduvos miesto bibliotekoje – gimnazijos 9 klasės moksleivė Ernesta Uržaitė.

Rugsėjo 8 d. Vilniaus apskrities Adomo Mickevičiaus viešosios bibliotekos kieme, vykusio Skaitymo festivalio metu, nugalėtojų bibliotekų atstovams įteikti prizai ir diplomai.

Akcijos organizatoriai „Skaitymo iššūkio“ metu siekė skatinti gyventojus apsilankyti bibliotekose, sužadinti norą rankoje laikyti knygą bei visapusiškai domėtis skaitymo kultūra. Džiaugiamės puikiais šiųmečio „Skaitymo iššūkio“ rezultatais!

Viešosios bibliotekos informacija ir nuotraukos

1. Per vasarą perskaitytų knygų robotas Šeduvos bibliotekoje.
  2. Bronius Juzukonis anketoje rašo „Skaitymo iššūkio“ įspūdžius.
  3. Burtu keliu nugalėtoja buvo išrinkta Šeduvos bibliotekos skaitytoja – Ernesta Uržaitė.
  4. Beinoravos bibliotekos „Skaitymo iššūkio“ dalyviai. Dešinėje – burtu keliu išrinkta nugalėtoja Goda Narbutaitė).