Į Pradžią Naujienos Bibliotekoje – svečiai iš Švedijos

Bibliotekoje – svečiai iš Švedijos

2017-09-27

Šiandieninė biblioteka- tai dinamiška, įvairialypė įstaiga, kurios teikiamos paslaugos apima informacinę, kultūrinę, šviečiamąją - edukacinę, socialinę - visuomeninę sritis. Tokią biblioteką pristatėme ir mūsų svečiams iš Švedijos, Skaros miesto.

Rugsėjo 22 dieną Radviliškio rajono savivaldybės viešojoje bibliotekoje  svečiavosi 5 mokiniai ir dvi juos lydinčios pedagogės. Bibliotekos direktorė Violeta Šukaitienė papasakojo apie mūsų bibliotekoje vykdomą veiklą, projektus, pasiekimus, išreiškė norą bendradarbiauti ir su Skaros miesto  viešąja biblioteka, parodėme patalpas. Labiausiai svečius sužavėjo žaisloteka, bet nustebino, kodėl vaikų skyriuje yra kompiuterių. Pasak svečių, jų šalyje, bibliotekos skirtos skaityti knygas, užsiimti kita švietėjiška veikla ir pailsėti nuo šiuolaikinių technologijų. Apžiūrėję parodas konferencijų salėje ir mažojoje galerijoje, ten pat mokiniai ir mokytojai, padedant tautodailininkei ir bibliotekos projektų vadovei Jolantai Kvedarienei, mokėsi meno paslapčių ir pynimo iš šiaudelių.

Svečiams patiko bibliotekoje ir žadėjo aplankyti mus kitų viešnagių mūsų mieste metu.

Radviliškio rajono savivaldybės viešosios bibliotekos informacija

1. Svečiai iš Švedijos klausėsi Viešosios bibliotekos direktorės Violetos Šukaitienės (dešinėje)

2. Lankytojai įdėmiai apžiūrinėjo Viešosios bibliotekos Vaikų literatūros skyrių

3. Užsienio svečiai edukacinio užsiėmimo metu