Į Pradžią Naujienos Skelbiama iniciatyva „Tautos istorijoje išliekantys radviliškiečiai“

Skelbiama iniciatyva „Tautos istorijoje išliekantys radviliškiečiai“

2018-01-10

Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečio proga Radviliškio rajono savivaldybės viešoji biblioteka visus kviečia prisijungti prie iniciatyvos „Tautos istorijoje išliekantys radviliškiečiai“ ir padėti išrinkti per šį laikotarpį labiausiai savo veikla nusipelniusius mūsų krašto žmones.

Lietuvos valstybė nuo 1918 metų vasario 16-osios iki šiandienos nuėjo garbingą ir sudėtingą pripažinimo, savęs įtvirtinimo, suklestėjimo kelią. Jame paliktas ir paliekamas ryškus daugybės tautos dukterų, sūnų indėlis. Tarp tų amžinos pagarbos vertų vardų – ir Radviliškio krašto žmonės.

Todėl kviečiame rajono seniūnijas, įstaigas, bendroves, gyventojus, jų visuomeninius susivienijimus, organizacijas, judėjimus prisiminti, įvertinti ir pasiūlyti įvairiose sferose labiausiai nusipelniusias, iškiliausias Radviliškio krašto asmenybes, kurios galėtų būti įamžintos Atminties sienoje Radviliškio miesto centrinėje aikštėje.

Jūsų pasiūlymų laukiame iki šių metų vasario 15 dienos. Juos pateikti galite Radviliškio viešojoje bibliotekoje ar jos filialuose, taip pat seniūnijose ateidami, paskambindami arba parašydami.

Jūsų pasiūlytas kandidatų sąrašas bus paskelbtas Radviliškio rajono savivaldybės, Radviliškio viešosios bibliotekos interneto svetainėse. Iki balandžio 30 d. balsavimas vyks internetu www.radviliskis.lt

Smulkesnė informacija teikiama Radviliškio viešosios bibliotekos Informacijos-kraštotyros skyriuje (Dariaus ir Girėno g. 9, II a., Radviliškis), tel. – 8 422 51398, el. paštas – Šis elektroninio pašto adresas yra apausogtas nuo spambots. Peržiūrėjimui reikia įjungti JavaScript. "> Šis elektroninio pašto adresas yra apausogtas nuo spambots. Peržiūrėjimui reikia įjungti JavaScript.

Būkime aktyvūs šios prasmingos iniciatyvos dalyviai, rėmėjai, pagalbininkai! Tai galimybė prisidėti prie Lietuvos valstybės iškilaus jubiliejaus – prisiliesti prie jos istorijos ir padėti ją išsaugoti ateities kartoms.