Į Pradžią Naujienos Kūrybos proveržis: Radviliškio Vaižganto progimnazijos mokytojos ir mokinių paroda

2018-02-02

Nuo vasario 1 d. Radviliškio viešosios bibliotekos konferencijų salėje veikia Radviliškio Vaižganto progimnazijos mokytojos Salvijos Zakienės ir jos 5–8 klasių mokinių kūrybinių darbų paroda „Vaižgantiečių darbai: čia gyvena jausmai ir mintys“. Parodoje galima išvysti technologijų mokytojos naujausius grafikos darbus bei pasigrožėti S. Zakienės ugdytinių kūriniais. Daugiausia eksponuojamų mokinių rankdarbių – siūti, siuvinėti, megzti, nerti, kurti technologijų pamokų metu. Parodoje pristatomi ir atvirukai, kurie buvo kurti naudojant simegrafijos, atspaudų bei kitas technikas.

Mokytoja S. Zakienė džiaugiasi, kad pagaliau ilgai brandintus parodos darbus ji su didžiausiu džiaugsmu gali visiems parodyti ir taip pasidalinti savo perteiktomis mintimis, jausmais.

Grafikos darbams sukurti buvo naudojamos pagrindinės grafikos kūrimo priemonės – tušas, plunksna, popierius, markeriai. Kuriamoms kompozicijoms dailininkė naudojo linijas, taškus, dėmės ir įvedamos spalvos, kurios pagyvina juodo tušo ir balto popieriaus spalvų derinius, būdingus klasikinei grafikai.

Kūrybinių darbų parodą „Vaižgantiečių darbai: čia gyvena jausmai ir mintys“, veikiančią Viešosios bibliotekos konferencijų salėje, lankytojai galės apžiūrėti iki kovo 1 d.

Viešosios bibliotekos informacija ir nuotraukos

1. Parodoje „Vaižgantiečių darbai: čia gyvena jausmai ir mintys“ pristatomų grafikos darbų autorė – Vaižganto progimnazijos technologijų mokytoja Salvija Zakienė.

2. Toje pačioje parodoje eksponuojami ir 5–8 klasių mokinių kūrybiniai darbai.

1 (54) 2 (52)