Į Pradžią Naujienos Radviliškio biblioteka prisijungė prie padėkos „Ačiū“ atvirlaiškių siuntimo iniciatyvos

2018-02-08

100-TASPasitinkant Valstybės atkūrimo šimtmetį, „Ačiū“ kampanijosatvirlaiškiai pasklido po visą šalį. Gyventojai kviečiami prisiminti, kad Lietuvą kūrė ir tebekuria visi Lietuvos žmonės, tiek gyvenantys Lietuvoje, tiek užsienyje, ir padėkoti visiems, kurie prisidėjo kuriant Lietuvos sėkmės istoriją. Prie šios prasmingos iniciatyvos prisijungė ir padėkos „Ačiū“ atvirlaiškius siuntė Radviliškio rajono savivaldybės viešosios bibliotekos darbuotojos.

Viešosios bibliotekos informacija ir nuotrauka

1. Radviliškio rajono savivaldybės viešosios bibliotekos darbuotojos prisijungė prie padėkos „Ačiū“ atvirlaiškių siuntimo iniciatyvos.