Į Pradžią Naujienos Pristatyta 2017 metų Radviliškio viešosios bibliotekos veiklos ataskaita

Pristatyta 2017 metų Radviliškio viešosios bibliotekos veiklos ataskaita

2018-03-12

1 (74)Kovo 12 dieną Radviliškio rajono savivaldybės viešojoje bibliotekoje vyko bibliotekos ir jos filialų 2017 metų veiklos ataskaitos pristatymas. Susirinkę darbuotojai susipažino su visų Viešosios bibliotekos skyrių ir filialų vykdoma veikla bei praėjusių metų darbo rezultatais.

Viešosios bibliotekos direktorė Violeta Šukaitienė pasidžiaugė sėkmingu bibliotekos darbu ir visiems darbuotojams palinkėjo toliau siekti užsibrėžtų tikslų, drąsiai siūlyti naujas idėjas bei jas įgyvendinti.

Viešosios bibliotekos informacija ir nuotrauka

1. Radviliškio rajono savivaldybės viešojoje bibliotekoje vyko bibliotekos ir jos filialų 2017 metų veiklos ataskaitos pristatymas.