Į Pradžią Naujienos Radviliškio mieste duris atvėrė dar vienas Knygų namelis

Radviliškio mieste duris atvėrė dar vienas Knygų namelis

2018-05-08

Gegužės 7-ąją, Spaudos atgavimo, kalbos ir knygos dieną, Viešosios bibliotekos iniciatyva Radviliškio miestą papuošė dar vienas Knygų namelis. Šį kartą Radviliškio laisvalaikio ir pramogų parke, netoli Latvių kultūros centro, duris atvėrė spalvingas Radviliškio technologijų ir verslo mokymo centro mokytojų bei mokinių kurtas Knygų namelis.

IMG 7552 IMG 7596

po22 po33

Praėjusiais metais miestiečiai buvo skatinami prisijungti prie savanoriškos veiklos gaminant Knygų namelius, kuriuose gyvena knygos. Pirmasis Knygų namelis atidarytas miesto autobusų stotyje (namelio autorius – tautodailininkas Aleksandras Filipavičius). Nuo šiandien ir miesto parke bus galima nemokamai skaityti knygas, jomis dalintis, papildyti namelį jau perskaitytomis knygomis. Projekto tikslas – skatinti skaitymo malonumą ir populiarinti literatūrą.

Antrojo Knygų namelio atidaryme dalyvavo Radviliškio miesto seniūnas Ernestas Mončauskas, Radviliškio technologijų ir verslo mokymo centro direktorius ir Radviliškio rajono savivaldybės Švietimo kultūros ir sporto komiteto pirmininkas Jonas Pravilonis kartu su mokytoju Sauliumi Dailidoniu. Visus susirinkusius bibliotekos bičiulius pasveikino Radviliškio viešosios bibliotekos direktorė Violeta Šukaitienė.

Maloniai kviečiame skaityti ir skaitymo malonumu dalintis su kitais!

Viešosios bibliotekos informacija ir nuotraukos