Į Pradžią Naujienos Neregėtos Lietuvos vaizdai Radviliškio viešojoje bibliotekoje

Neregėtos Lietuvos vaizdai Radviliškio viešojoje bibliotekoje

2018-07-03

Liepos 2–15 dienomis Radviliškio rajono savivaldybės viešosios bibliotekos konferencijų salėje veiks fotomenininko Mariaus Jovaišos darbų paroda „Neregėta Lietuva“.  2018 metų rudenį bus išleistas visiškai naujas fotoalbumas „Neregėta Lietuva“, kuriame pristatomi nuostabiausi tėvynės kraštovaizdžiai, užfiksuotas unikalus šalies paveldas ir įkvėpiantys XXI amžiaus išmaniosios Lietuvos pasiekimai.

1. (13)2. (11)

Fotografijų autorius, dalindamasis naujausiais savo darbais įvairiose Lietuvos įstaigose, kviečia visus tapti pirmaisiais, susipažinusiais su būsimojo leidinio nuotraukomis.

Parodos rėmėjai: VšĮ „Lietuva – Baltijos širdis“, „Idėja Lietuvai“; informaciniai rėmėjai: LRT, DELFI. Parodos kelionę po Lietuvos bibliotekas dovanoja kelionių agentūra „Novaturas“. Daugiau informacijos apie parodas www.neregetalietuva.lt.

Viešosios bibliotekos informacija

1–2. Radviliškio viešosios bibliotekos konferencijų salėje eksponuojama fotomenininko Mariaus Jovaišos darbų paroda „Neregėta Lietuva“.