Į Pradžią Naujienos Vasara be knygos – ne vasara!

Vasara be knygos – ne vasara!

2018-07-09

Radviliškio rajono savivaldybės viešoji biblioteka prisijungė prie respublikinės akcijos „Skaitymo iššūkis“, kviesdama aktyviai dalyvauti ir Radviliškio krašto gyventojus. Tai puiki proga ne tik turiningai praleisti laiką su knyga, bet galimybė išmėginti laimę loterijoje. Šiemet „Skaitymo iššūkis“ startavo birželio 1-ąją ir baigsis rugpjūčio 31-ąją.

skaitymo užduotys

„Skaitymo iššūkio“ dalyviai gali registruotis savarankiškai, užpildžius internetinę registracijos formą, arba artimiausioje bibliotekoje, kurioje skaitytojai gaus dalyvio kortelę su užduotimis. Pasiryžę dalyvauti iššūkyje turės perskaityti 5 knygas ir atsakyti į 5 klausimus. Varžytuvių pabaigoje dalyviai bus apdovanoti vertingais prizais.

Radviliškio viešosios bibliotekos darbuotojos jau yra paruošusios Jums knygų, kurios tinka šioms skaitymo varžytuvėms (Rekomenduojamų perskaityti knygų sąrašas pridedamas). Tereikia ateiti į biblioteką ir jas pasiimti! Dar viena perskaityta knyga gali būti ypač naudinga ir pamokanti. Mielieji mokytojai, kviečiame atkreipti dėmesį į šią akciją. Galbūt skatinimas skaityti pasitarnaus ir Jums patiems, kai rugsėjį į mokyklą sugrįš vaikai per vasarą perskaitę daugiau knygų, kurias kartu galėsite aptarti, analizuoti, pasidalinti savomis idėjomis. Skaitykite ir skaitymo malonumu dalinkitės su kitais!

Radviliškio viešosios bibliotekos informacija