Į Pradžią Naujienos 2018 spalio 1 dieną psichologo, psichoterapeuto Juliaus Kvedarausko paskaita „Kiekvienas gyvenimo tarpsnis savaip gražus“

2018-10-05

Įgyvendinant Viešosios bibliotekos projektą „Biblioterapija – tai dar viena galimybė...“

2018 metų spalio 1 dieną Radviliškio kultūros centre įvyko susitikimas su psichologu,

psichoterapeutu Juliumi Kvedarausku.

IMG 9588 IMG 9653

Šią dieną Trečiojo amžiaus universitetas (TAU) šventė 2018-ųjų mokslo metų  pradžią.

Lektoriaus paskaita „Kiekvienas gyvenimo tarpsnis savaip gražus“ senjorams buvo kaip dovana. Svečias kalbėjo apie amžiaus tarpsnių savitumus, žodžių gydančią galią, kūrybinį rašymą, skaitymą kaip terapiją, išlaisvinančią iš blogų emocijų, pasidžiaugė įdomia, įvairiapuse senjorų veikla grupėse, jų kūrybingumu, aktyvumu.

Julių Kvedarauską maloniai nustebino ir pradžiugino parengta jo publikuotų straipsnių, dokumentų paroda, kurią parengė Viešosios bibliotekos Skaitytojų aptarnavimo skyriaus darbuotojos.

Tai buvo antroji projekto „Biblioterapija – tai dar viena galimybė...“ paskaita, padedanti spręsti kai kurias žmogaus, visuomenės, bendruomenės  problemas.

Viešosios bibliotekos informacija