Į Pradžią Naujienos Išdalyta švedų parama Radviliškio krašto vaikams

Išdalyta švedų parama Radviliškio krašto vaikams

2018-10-09

2018 m. rugsėjo mėn. buvo skelbta informacija apie gautą paramą, kurią skyrė Švedijos Skaros Katedral gimnazijos mokytojai ir mokiniai sunkiai besiverčiančių Radviliškio krašto šeimų vaikams.

po1 po2

Prie kilnios švedų akcijos prisijungti buvo kviečiami ir radviliškiečiai. Nuoširdžiai dėkojame Lizdeikos gimnazijos direktorei I. Bajarauskaitei ir direktorės pavaduotojai S. Petraitienei, kurios asmeniškai iš savo lėšų nupirko įvairių kanceliarinių prekių vaikams. Dėkingi esame ir Lizdeikos gimnazijos mokytojai R. Remeikienei, kurios iniciatyva antrus metus iš eilės Radviliškio viešojoje bibliotekoje lankosi švedų delegacija.

Spalio mėn. pirmąją savaitę, pagal Viešosios bibliotekos filialų darbuotojų surinktus duomenis, gauta parama buvo išdalinta devynių filialų skaitytojams: Šeduvos, Tyrulių, Pociūnų, Šaukoto, Sidabravo, Grinkiškio, Skėmių, Pavartyčių, Pakalniškių.

Labiausiai vaikus nudžiugino mokyklinės kuprinės, nes jų užteko visiems, išreiškusiems pageidavimą. Dvi iš jų buvo įteiktos Viešosios bibliotekos Vaikų literatūros skyriaus skaitytojams.

Vaikams buvo svarbus parodytas dėmesys – jie džiaugėsi ir vertino gavę, kad ir nedideles, dovanas.

Viešosios bibliotekos informacija ir nuotraukos

1. Švedų paramą gavo Sidabravo bibliotekos skaitytojai.
  2. Parama džiaugėsi ir Skėmių bibliotekos skaitytojai.