Lapkričio 14 dieną garsiausiai Švedijos ir vienai populiariausių ir mylimiausių viso pasaulio vaikų rašytojai Astridai Lindgren suėjo 115 metų. Turbūt sunku būtų surasti žmogų, kuris nebūtų skaitęs šios autorės knygų, kurios išverstos daugiau nei į 100 kalbų ir džiugina viso pasaulio jaunuosius skaitytojus.

Lapkričio 15d. rašytojos gimtadienis ,,Aš taip manau – tra lia lia“ buvo paminėtas Baisogalos mokykloje-darželyje. Popietės metu trečios klasės moksleivius bibliotekininkės supažindino su autorės biografija, kūryba, pristatyti Astridos Lindgren knygų personažai: Pepė, Karlsonas, Emilis ir kiti bei Lota. Tądien vaikai skaitė ištraukas iš knygos ,,Lota iš Pramuštgalvių gatvės“. Susirinkusieji diskutavo apie  pilnas vaikiškų nuotykių, pokštų ir išdaigų, išgalvotų nepaprastų istorijų A. Lindgren knygas, atsakinėjo į klausimus, žaidė smagius žaidimus.