Lapkričio 15 d. į Sidabravo biblioteką pirmą kartą atėjo darželinukai „Boružiukai“, lydimi mokytojos Daivos Leščinskienės. Sidabravo bibliotekininkė Jūratė Kurandienė supažindino juos su biblioteka, papasakojo, kur gyvena pasakos, klausė vaikų, kokias jie žino pasakas. Tada ji pasiūlė pažiūrėti mini spektaklį pagal pasaką „Raudonkepuraitė“. Pasaka jiems labai patiko, nes buvo panaudotos aktorės, lėlininkės Erikos Šuklinskienės rankų darbo pirštininės lėlės. Vėliau vaikai piešė savo emocijas, kaip jie jaučiasi. Nupieštuose veidukuose matėsi šypsenėlės. Atrakcija vaikams buvo, kai reikėjo nupieštą zuikį aprengti žiemai, kad jis nesušaltų. Iš senų laikraščių vaikai klijavo zuikiui kailį.

Pasivaikščioję ir apsižvalgę po biblioteką vaikai užsuko į Žaisloteką. Ir, žinoma, juos nustebino žaislų gausa, kurie jau nebetilpo bibliotekos lentynos, o pūpsojo maišuose bei dėžėse, kurios akimirksniu buvo iškraustytos.

„Raudonkepuraitė“ iš savo krepšelio, kurį nešė močiutei vardadienio proga, išlydėdama padalino kiekvienam vaikui po skanėstą.

Viešosios bibliotekos informacija ir J. Kurandienės ir D. Leščinskienės nuotraukos

1. Bibliotekininkė seka pasaką.
  2. Vaikai piešia savo šypsenėles.
  3. Klijuojamas kailis pieštam zuikiui.
  4. Renginio dalyviai.