Gruodžio 6 d. Sidabravo bibliotekoje vyko edukacinė popietė „Kalėdinės dekoracijos“. Bibliotekininkė Jūratė Kurandienė pasitiko Sidabravo gimnazijos II kl. mokinius ir mokytoją Laimą Ožalinskienę. Visus ji pasveikino su advento pradžia ir priminė, kad tai ramybės bei susikaupimo metas. Bibliotekininkė trumpai apžvelgė Kalėdų istoriją iš knygelės „Sidabrinės Kalėdos“ ir paaiškino, kodėl Kalėdos yra Dievo sūnaus gimtadienis. Taip pat moksleiviams buvo pristatyta knygų paroda apie adventą.

Popietės metu moksleiviai dalijosi pasakojimais, kaip puošia namus, kokių dovanėlių laukia po eglute nuo Kalėdų senelio.

Tradiciškai prieš šventes yra puošiami namai, įstaigos. Ta proga bibliotekininkė pakvietė moksleivius iš spalvoto popieriaus gaminti kalėdines dekoracijas ir jomis papuošti biblioteką.

Vaikai susikaupę gamino spalvotas snaiges, angeliukus ir girliandą eglutei – sujungus po mažą dalelę išėjo net 6 metrų ilgio girlianda.

Išsiskirstant popietės dalyviai vieni kitiems linkėjo jaukių ir šiltų Šv. Kalėdų!

J. Kurandienės ir L.Ožalinskienės nuotraukos