Lapkričio 22 d. Sidabravo bibliotekoje įvyko popietė, skirta V. Palčinskaitės 80-osioms gimimo  metinėms paminėti. Į popietę atvyko Sidabravo gimnazijos IV klasės moksleiviai su mokytoja Rita Tamaševičiūte.

Bibliotekininkė Jūratė Kurandienė susirinkusiems popietės dalyviams trumpai pristatė autorės biografiją, apžvelgė jos kūrybą ir pasidžiaugė, kad šios rašytojos knygos skaitomos ir perduodamos iš kartos į kartą. Bibliotekininkė papasakojo vaikams apie laimingą V. Palčinskaitės vaikystę. Jos namų šiluma ir perskaitytos knygos autorę paskatino tapti rašytoja. V. Palčinskaitės eilėraščiuose atsispindi ir miesto kasdienybė, kurioje pilna stebuklų – įprasti daiktai tampa paslaptingi.

Po to visi leidosi į nuotykių ir paslapčių kelionę su V. Palčinskaitės knyga „Sapnų taškuota sraigė“. Moksleiviai deklamavo išmoktas eiles iš šios knygos. Vėliau sprendė kryžiažodį, atliko kitas užduotėles.

Popietės svečiai apžiūrėjo bibliotekoje veikusią literatūrinę V. Palčinskaitės parodą „Vaikystė – kiekvieno mūsų vaiko džiaugsmo sala“.

J. Kurandienės ir R. Tamaševičiūtės nuotraukos