Balandžio 19 d. Sidabravo bibliotekoje įvyko popietė, skirta Jurgio Baltrušaičio 150-osioms gimimo metinėms paminėti. Kadangi lauke pavasaris nedžiugino šiluma, tai popietė vyko netradicinėje aplinkoje – bibliotekos patalpose, ant laiptų. Popietėje dalyvavo Sidabravo gimnazijos 5 kl. moksleiviai su mokytoja Rūta Tamošiūniene.

Bibliotekininkė Jūratė Kurandienė, pasisveikinusi su visais, kalbėjo apie pavasarį, teiravosi, kaip kiekvienas jaučiasi, kai šviesa ir gamtos pabudimas suteikia energijos, kada norisi daugiau laiko praleisti lauke, kurti ateities planus, dažnai įsimylima.

Popietės dalyviams J. Kurandienė priminė, kad gegužės 2 d. minėsime J. Baltrušaičio 150-ąsias gimimo metines. Trumpai apžvelgus jo biografiją, kalbėjo apie šio autoriaus kūrybą, pristatė poeto knygas, iš kurių visi susirinkusieji paeiliui skaitė.

Niekas neskubėjo skirstytis – sugūžėję į biblioteką aptarė įvykusią popietę.

Viešosios bibliotekos informacija,

Jūratės Kurandienės ir Rūtos Tamošiūnienės nuotraukos

1. Bibliotekininkė J. Kurandienė pristatė popietę,
  2. Popietės dalyviai paeiliui skaitė tekstus.
  3. Eiles skaitė mokytoja R.Tamošiūnienė.
  4. Bendra popietės dalyvių nuotrauka.