Kovo 31 d. Sidabravo bibliotekininkė Jūratė Kurandienė svečiavosi pas PUG „Kodėlčiai“ ugdytinius. Nešina įvairiaspalviais balionais, ji įžengė pro duris, kur pasitiko „kodėlčiukai“ su savo mokytoja Laima Ožalinskiene. Bibliotekininkė pasveikino mažuosius, tapus bibliotekos skaitytojais, ir įteikė kiekvienam po skaitytojo pažymėjimą. O kartu su pažymėjimu kiekvienas skaitytojas gavo ir balioną. J. Kurandienė paskatino vaikus drąsiai žengti į pasakų pasaulį, kartu su knygų veikėjais leistis į keliones per knygų puslapius, patirti įvairių nuotykių, džiaugtis ir svajoti.

Balandžio 2 d. – Tarptautinė vaikiškos knygos diena. Ta proga J. Kurandienė mokytojai padovanojo Lietuvių liaudies pasakų knygą. Mokytoja pažadėjo kasdien paskaityti vaikams po vieną pasaką iš šios knygelės.

Daug teigiamų emocijų vaikams paliko žaidimas su įvairiaspalviais balionais. Tik tiek tereikia smagiai vaikystei!

Viešosios bibliotekos informacija

Nuotraukos Jūratės Kurandienės ir Egitos Pranauskienės

1. Kurandienę prie durų pasitiko mažieji „kodėlčiukai“.
  2. Bibliotekininkė padovanojo Lietuvių liaudies pasakų knygą.
  3. Mokytoja L. Ožalinskienė vaikams įteikė skaitytojo pažymėjimus.
  4. Bendra susitikimo dalyvių nuotrauka.
  5. Žaidimas su balionais.