Lapkričio mėnesį prasideda tamsusis metas. Aplink viskas nurimsta, gamta panyra į poilsį, daugiau laiko lieka kūrybai. Lapkričio 10 d. Sidabravo bibliotekoje įvyko edukacinė popietė „Žibintų šviesa“. Aktyviausios sidabravietės rinkosi į biblioteką nešinos įvairiomis medžio šakomis, džiovintomis gėlėmis ir kitais augalais, surinktais laukuose ir soduose, bei priemonėmis, kurių prireikė žibintų gamybai.

Po valandėlės kruopštaus darbo, gražiai ir originaliai pasipuošė biblioteka Žibintų šventei. Kasmet Žibintų šventė primena, jog kiekvieno žmogaus sielos šviesa yra kaip žibinto šviesa, kurią reikia ne tik saugoti, bet ir dalintis su kitais.

Bibliotekoje žibintų paroda „Mano žibintas“  veiks visą savaitę. Kiekvienas užsukęs į biblioteką galės ja pasigėrėti.

Sidabravo bibliotekininkė visiems linkėjo džiaugsmo, vilties šviesios ir kad meilės bei grožio žibintai spindėtų visuose namuose!

Viešosios bibliotekos informacija

Jūratės Kurandienės ir Nijolės Gaučienės nuotraukos

1. Dalyvių nuotrauka.

2. Vyksta kūrybinis darbas.

3. Iš gamtinių medžiagų gaminama žvakidė.

4. Bibliotekininkės rankose – žibintas.

5. Paroda „Mano žibintas“ jau puošia Sidabravo biblioteką.