Lietuvos Respublikos Seimo nutarimu, 2023 metai paskelbti Žirgo metais. Ta proga birželio 6 d. Sidabravo gimnazijos 6 klasės moksleiviai, jų mokytoja Živilė Mančiauskienė ir bibliotekininkė Jūratė Kurandienė lankėsi Šeduvos žirgyne. Visus atvykusius pasitiko žirgyno vedėja Edita Matišiūtė ir dabartinė trenerė Inga Gailiuvienė. Trenerė labai įdomiai pristatė žirgyno gyvenimą. Ji pasakojo, kad šiuo metu žirgyne yra 13 žirgų. Laikomi žirgai yra Trakėnų, Budiono, Hanoverio veislės sportiniai žirgai, taip pat – Žemaitukų veislės arkliai. Žirgyno lankytoja pasivaikščiojo po žirgyno teritoriją, susipažino su žirgų priežiūros bei jų treniravimo ypatumais. Pabuvojo manieže, kuriame vyksta treniruotės bei varžybos. Aktyviausi bei drąsiausi buvo pakviesti pajodinėti.

Visi grįžo kupini gražių kelionės prisiminimų ir įspūdžių!

Viešosios bibliotekos informacija

Kurandienės ir Ž. Mančiauskienės nuotraukos

1, Atvykusius sutiko trenerė I.Gailiuvienė ir vedėja E. Matišiūtė.

2, Susipažinimas su žirgais.

3, Aktyviausios išdrįso pajodinėti.

4, Bendra žirgyno lankytojų nuotrauka.

5, Atsisveikinimas su žirgais.