Parodų lankymo metasParodų lankymo metas

Karantinas visus buvo priverstinai ir ilgam atpratinęs lankytis ekspozicijų salėse. Tačiau situacija pasikeitė: primename, kad jau ir mūsų Viešojoje bibliotekoje galite betarpiškai mėgautis įvairiomis parodomis, semtis jose gerų emocijų.

Štai Mažojoje galerijoje tebekviečia gana savita vaikų kūrybinių darbų paroda „Kernavė – lietuviškoji Pompėja“. Ji pristato Radviliškio Vinco Kudirkos progimnazijos, Radviliškio Gražinos pagrindinės mokyklos, Radviliškio lopšelio-darželio „Žvaigždutė“ jaunųjų kūrėjų, kuriems padėjo jų mokytojai ir tėveliai, bei Baisogalos bibliotekos lankytojų ir tenykščių bibliotekininkių sukurtus senoviniai miestus iš... ledų pagaliukų. Visa tai įgalino VšĮ Edukacijos centro „Saulėtekis“ organizuojamas projektas, kurio pavadinimas ir yra „Kernavė – lietuviškoji Pompėja“. Būdama šio projekto partnere, mūsų biblioteka sukvietė minėtus dalyvius ir parengė jų kūrybos parodą. Nedažna proga maloniai nustebti, ką gali darbščios rankos ir laki vaizduotė!

Toje pačioje Mažojoje galerijoje kviečia ir kita paroda – Radviliškio Lizdeikos gimnazijos mokinių knygų skirtukų  „Pasaka“. Šiuos darbus su mokiniais sukūrė informacinių technologijų mokytoja metodininkė Jolanta Kvedarienė. Pamatyti darbai pamokys ir įtikins, kokie neatskiriami draugai būna noras, žinios ir išmonė. 

Parodų lankymo metasParodų lankymo metas

Parodos – Jums, prisiminkite ir nebedelskite!

Viešosios bibliotekos informacija