„Aš lėlytę pagaminsiu, pasakėlę suvaidinsiu“

Sausio 20 dieną Radviliškio rajono savivaldybės viešojoje bibliotekoje surengtos tarptautinio projekto „Global education goes local“ (GEGL) kūrybinės dirbtuvės „Aš lėlytę pagaminsiu, pasakėlę suvaidinsiu“. Jose dalyvavo Radviliškio lopšelio-darželio „Žvaigždutė’’ ugdytiniai – „Lapiukų” bei ,,Drugelių” grupės vaikai su savo auklėtojomis Birute Pociene ir Rima Mateliūniene.

Užsiėmimo metu vyko diskusija apie žmogaus daromą žalą gamtai. Mažieji dalyviai išsakė savo minčių ir kartu su auklėtojomis ieškojo sprendimų, kaip gyventi ekologiškiau. Po pokalbio visi kibo į darbus – iš kartono kūrė pirštukines lėles. Vėliau visi klausėsi Viešosios bibliotekos renginių organizatorės Vaidos Balčiūnaitės sekamos pasakėlės „Ropė” ir pagal šią pasakėlę vaidino su savo kurtomis lėlėmis.

„Aš lėlytę pagaminsiu, pasakėlę suvaidinsiu“

Po vaidinimo bibliotekos Vaikų literatūros skyriaus bibliotekininkė Nijolė Pakštienė pakvietė vaikus aplankyti „Boružėlės” teatro muziejų, kuriame eksponuojamos rankų darbo lėlės, padarytos iš antrinių medžiagų.