Startavo vaikų vasaros stovykla „Knygos ir gamtos draugų stovykla bibliotekoje“

Birželio 27 dieną Radviliškio rajono savivaldybės viešosios bibliotekos Šeduvos filiale įvyko vaikų vasaros stovyklos „Knygos ir gamtos draugų stovykla bibliotekoje“ atidarymo ir stovyklautojų susipažinimo šventė.

Šioje keturių dienų stovykloje dalyvauja Radviliškio viešosios bibliotekos Vaikų literatūros skyriaus ir Šeduvos filialo aktyviausi skaitytojai.

Pirmąją dieną stovyklautojai Šeduvos kultūros ir amatų centre žiūrėjo Marijos Milaševič spektaklį „Reikia gyventi, mergaite, reikia gyventi“ (režisierė Izolina Stanulienė), aplankė Šeduvos centre esančią „Jaunos mergaitės“ skulptūrą, skirtą
visiems Šeduvos žydams, lankėsi Šeduvos istorinės technikos muziejuje „Retromobile“, kur klausėsi „mašinų gyvenimo“ istorijų ir gėrėjosi jomis.

Po to mažieji stovyklos dalyviai žaidė ir ilsėjosi Šeduvos poilsio ir pramogų parke.