Apie saugų internetą

Radviliškio viešosios bibliotekos Vaikų literatūros skyriuje vasario 12 dieną įvyko popietė, skirta Saugesnio interneto savaitei.

Į renginį atvyko Radviliškio policijos komisariato vyresnioji tyrėja Ilona Sernovienė. Ji aiškino, kaip saugiau naudotis internetu, ypač vaikams ir paaugliams. Pokalbyje dalyvavo Radviliškio pagalbos šeimai centro moksleiviai, kiti Vaikų literatūros skyriaus skaitytojai.

Naudingų patarimų apie saugų internetą išgirdo ir suaugusieji Viešosios bibliotekos lankytojai. Vasario 11 dieną Interneto skaitykloje jie stebėjo internetinę transliaciją „Sukčiai internete: kaip apsisaugoti?“ Jos metu aiškinta, kaip saugiai elgtis internete, kaip atpažinti sukčiavimo atvejus ir jiems atsispirti.

Projektas finansuojamas Europos regioninės plėtros fondo ir Lietuvos Respublikos valstybės biudžeto lėšomis.

Viešosios bibliotekos informacija