Vyko terapiniai ekspresyvaus rašymo užsiėmimai su rašytoja Eva Tombak

2022 m. rugpjūčio 24 d. Radviliškio rajono savivaldybės viešojoje bibliotekoje vyko terapiniai ekspresyvaus rašymo užsiėmimai suaugusiems.

Užsiėmimus vedė rašytoja Eva Tombak. Renginys surengtas, įgyvendinant Viešosios bibliotekos projektą „Kūrybiniai arbatvakariai su knyga“. Projektą finansavo Lietuvos kultūros taryba ir Radviliškio rajono savivaldybė.

Užsiėmimas prasidėjo taisyklingo kvėpavimo pratimais. Taip rašytoja pamažu privedė dalyvius prie ekspresyvaus rašymo. Ekspresyvus rašymas- tai spontaniškas žmogaus vidinių išgyvenimų, jausmų išrašymas. Užsiėmimo metu rašytoja Eva Tombak dėstė ne tik teoriją, bet ją pritaikė ir praktiškai. Klausytojai patys galėjo išbandyti ekspresyvaus rašymo pojūčius. Viso užsiėmimo metu rašytoja atsakinėjo į klausimus, išklausė ir klausytojų patirtis, bei analizavo jų vidines būsenas.

Viešosios bibliotekos informacija