Rugsėjo 20 d. Radviliškio viešosios bibliotekos Konferencijų salėje vyko Tarptautinio pasakų sekimo čempionato „Vieną kartą gyveno...“ gražiausiai sekamų pasakų kompaktinio disko pristatymas ir parodytas Vilniaus vitražinių lėlių teatro „Vaivorykštė“ spektaklis „Kas kuria stebuklus“ pagal Renatos Šerelytės kūrybą (režisierius ir inscenizacijos autorius – Petras Mendeika). Renginyje dalyvavo Radviliškio Gražinos pagrindinės mokyklos pradinių klasių moksleiviai.

Pristatytas gražiausiai sekamų pasakų kompaktinis diskas ir parodytas spektaklisPristatytas gražiausiai sekamų pasakų kompaktinis diskas ir parodytas spektaklis

Renginio rėmėjai: Lietuvos kultūros taryba, Radviliškio rajono savivaldybė.