Radviliškio viešosios bibliotekos Vaikų literatūros skyrius ir Žaisloteka pasipuošė Linos Eitmantytės-Valužienės sukurtų knygų iliustracijų paroda „Iš knygos – į vaiko širdį“. Parodoje pristatomos iliustracijos iš knygų: Antano A. Jonyno „Skambanti ABC“; Selemono Paltanavičiaus „Brunas“, „Leopardas Leonardas“; Violetos Palčinskaitės „Stebuklinga Mocarto fleita“, „Muzika Troliui“; Claudia Rainvile ir Riccardo Geminiani „Ralfis – baltasis erelis“; Jean-Claude Mourlevat „Upė, tekanti atgal“.

Pirmoji dailininkės iliustruota knyga – D. Čiapaitės „Malonios pažintys“ (1996).

2001–2019 m. L. Eitmantytė-Valužienė buvo literatūrinio žurnalo vaikams „Laimiukas“ dizainerė ir vyriausioji redaktorė, Kelmės rajono savivaldybės Žemaitės viešosios bibliotekos globėja.

Jos kūrybos darbai eksponuoti Lietuvoje ir užsienyje – Italijoje, Pietų Korėjoje, Slovakijoje.

2012 m. sukūrė iliustracijas V. Palčinskaitės knygai „Muzika troliui“, kuri buvo išrinkta geriausia knyga vaikams ir paaugliams. Dailininkės iliustruota Selemono Paltanavičiaus knyga „Maži ežiuko sapnai“  skaitytojų buvo išrinkta geriausia 2016 m. knyga vaikams.

Parodą galima lankyti 2022 m. lapkričio-gruodžio mėnesiais 10–18 val.