Lapkričio 19 dieną Šiaulių apskrities Povilo Višinskio viešojoje bibliotekoje vyko Knygų mugė, kurioje dalyvavo  ir bibliotekininkės iš Radviliškio Viešosios bibliotekos. Mugės lankytojams siūlėme bibliotekos išleistų leidinių, mažuosius mugės lankytojus kvietėme ir parodėme  lėlių teatro „Boružėlė“ spektaklį ,, Žvėreliai - apie skaitymo naudą“. Šių metų Knygų mugės šūkis - „Pasikrauk kultūros energijos“. Tad kaupėme kultūros energiją,  mėgavomės Šiaulių berniukų ir jaunuolių choro „Dagilėlis“ atliekamomis dainomis, apžiūrėjome įvairių leidyklų siūlomas knygas ,dalyvavome susitikimuose su knygų autoriais, apsilankėme edukacinėse erdvėse, kurių lankytojams tą dieną buvo gausi pasiūla.

Džiugu, kad šiauliečiai bibliotekininkai, jau kelerius metus organizuoja šį nuostabų renginį, suteikia lankytojams malonumą susipažinti su naujaisiais leidiniais, pabendrauti su leidyklų atstovais ir kolegėmis iš kitų rajonų.

Viešosios bibliotekos informacija