Lapkričio 28 dienos rytmetį Viešosios bibliotekos Vaikų literatūros skyriaus bibliotekininkės viešėjo Radviliškio miesto lopšelyje-darželyje „Eglutė“ ir ten aplankė „Gandriukų“ ir „Želmenėlių“ grupių vaikus. Abi grupės dalyvauja bendrame darželio ir bibliotekos skaitymo skatinimo projekte („Augame kartu su knyga“ – „Gandriukai“, „Knyga, vaikai ir metų laikai“ – „Želmenėliai“).

Teatrinių lėlių pagalba abiejų grupių vaikams buvo parodyta miniatiūra pagal Petro Palilionio kūrinį „Lapų pasaka“, senelis Girinis minė mįsles apie daržoves ir vaisius bei pristatyta interaktyvi knyga su papildyta realybe – Selemono Paltanavičiaus „Gamtos metų ratas“, kuri sulaukė didžiulio mažųjų knygų bičiulių susidomėjimo.

Gruodžio mėnesį vaikai sulauks žiemiškų sensorinių skaitymų ir knygų apie žiemą bei šv. Kalėdas.

Viešosios bibliotekos informacija ir G. Ramoškienės nuotrauka