Radviliškio Viešosios bibliotekos suaugusiųjų skaitytojų aptarnavimo ir vaikų literatūros skyriuose skaitytojų laukia mūsų miesto lopšelio-darželio „Eglutė“  „Gandriukų“ (auklėtoja G.Ramoškienė), „Skruzdėliukų“ (auklėtoja V.Petraitienė), „Spinduliukų“ (auklėtojos R.Gustienė ir J.Malinauskienė) ir „Želmenėlių“ (auklėtoja L.Vaičiulytė) grupių vaikučių padaryti knygų skirtukai.

Minėtų grupių vaikai dalyvavo Kauno menų darželio „Etiudas“ skelbtame socialiniame-meniniame projekte „Skirtukas knygai 2022“.  Spalvingi skirtukai, padaryti ir aplipdyti skirtingo amžiaus vaikučių, pradės kelionę po suaugusiems ir vaikams skirtas knygas, džiugins mažus ir suaugusius bibliotekos skaitytojus. Dalis šių knygų skirtukų jau buvo išdalinti Šiaulių knygų mugės metu tenykščiams lankytojams.

Viešosios bibliotekos informacija ir nuotrauka