Radviliškio viešoji biblioteka vasario–kovo mėn., prisidėdama prie „Maisto bankas“ vykdomos iniciatyvos, organizavo tuščių stiklainių rinkimo akciją. Radviliškio miesto gyventojai geranoriškai prisidėjo prie šios akcijos, aukodami nereikalingus tuščius užsukamus 0,5 l stiklainius, kuriuos „Maisto bankas“ pripildys iš nuo iššvaistymo išsaugotų daržovių pagamintais troškiniais, sriubomis, džemais ir išdalins stokojantiems. Kovo 22 d. Viešosios bibliotekos atstovai surinktus stiklainius perdavė Šiauliuose esančio „Maisto bankas“ padalinio komandai. Iš viso Radviliškio viešojoje bibliotekoje buvo surinkta apie 200 vnt. stiklainių. Ši akcija – tai viena iš daugelio Viešosios bibliotekos veiklų, susijusių su tvarios bibliotekos idėjomis. Saugokime gamtą ir vieni kitus!