Į Pradžią

Biblioterapija per pandemiją: naujausi leidiniai

2021-05-12

Pastaruoju metu vis dažniau kalbama apie gydomąją skaitymo galią. Daugiau atsiranda ir besidominčiųjų bei norinčiųjų taikyti biblioterapiją. Tad kviečiame susipažinti ir su savo bendraminčiais bei skaitytojais pasidalinti Nacionalinės bibliotekos skaitytojų klubo vadovių organizuota diskusija, kurioje buvo pristatyti ir aptarti pandemijos metu išleisti biblioterapijai skirti leidiniai, svarstyta biblioterapijos prasmė šiandienos gyvenime, dar kartą pristatyta šaunioji Birštono viešosios bibliotekos sukurta mobilioji programėlė „Meditacinė biblioterapija“.

Robotikos užsiėmimai bibliotekoje tęsiasi

2021-05-12

Radviliškio viešosios bibliotekos Vaikų literatūros skyriuje 2019 m. startavę robotikos užsiėmimai vyksta toliau.

Besidominčius kviečiame apsilankyti ir įsijungti į šiuos užsiėmimus. Džiaugiamės, kad turime galimybę jus nemokamai supažindinti su „ Lego WeDo2“ „Lego Mindstroms“ ir „ Mikrobit“ konstruktoriais.

 

Spausdintam žodžiui – renginių puokštė

2021-05-11

  

Spaudos atgavimo, kalbos ir knygos diena, paskatinusi prisiminti spausdinto žodžio istoriją, jo reikšmę tiesos, laisvės ir pažangos kelyje, įvairiais renginiais paminėta Radviliškio viešojoje bibliotekoje bei jos filialuose.

daugiau

Tarptautinis pasakų sekimo čempionatas „VIENĄ KARTĄ GYVENO...“ 2021

2021-05-11

Viešosios bibliotekos darbuotojai pristato projektą, kurį įgyvendinant siekiama atgaivinti senąsias lietuviškas tradicijas, pagerbti geriausius pasakų sekėjus, pakviesti įvairių kartų žmones į renginį, kuris tikimasis yra visiems dalyviams vienodai įdomus, reikšmingas, vienijantis skirtingų kartų, socialinių sluoksnių bei specialybių žmones, mažinantis socialinę atskirtį ir buriantis atitinkamą bendruomenę.

daugiau

Mitologinių kostiumų paroda

2021-05-10

Tautodailininkė, meno kūrėja Genė Stugienė, dar studijuodama Šiaulių K. Preikšo pedagoginio instituto dailės fakultete, susidomėjo batikos technika ir ja atliktais darbais. 1987 metais pradėjo dalyvauti tautodailės parodose. Vėliau ji išbandė tapybą ant šilko: ėmė tapyti drabužius, vesti  užsiėmimus suaugusiesiems ir vaikams. Kūrėja dalyvauja respublikiniuose tapybos pleneruose, madų pristatymuose įvairiuose Lietuvos miestuose.

Kartu su savo mokiniais Genė Stugienė sukūrė tapytų mitologinių kostiumų ,,Laumės ir raganos“ kolekciją. Šių įvairia technika atliktų darbų pristatymą žiūrėkite čia: