Į Pradžią

Viliojančios paveikslų spalvos kviečia atvykti

2021-11-30

Paskutinį šių metų mėnesį Radviliškio viešosios bibliotekos konferencijų salė pasipuošė tautodailininkės Lionginos Grietnickienės tapybos darbų paroda „Gyvenimo mozaika“.

1. 1 2. 1

daugiau

Dėmesio!

2021-11-30

KNYGU STARTAS galutinis

INFORMACIJA BIBLIOTEKOMS

2021-11-30

Sunku suprasti artimuosius? Susikurk bendravimo kortelių rinkinį bibliotekoje!

Lietuvos viešosios bibliotekos tęsdamos iniciatyvą „Biblioteka visiems“ plečia savo paslaugų spektrą įvairią negalią turintiems asmenims ir nuo 2021 m. gruodžio 1 d. siūlo pasinaudoti nauja paslauga – specializuotų bendravimo kortelių kūrimu naudojantis programine įranga „Boardmaker“.

atsisiųsti boardmaker3

daugiau

„Etnokultūrinė šeimų stovykla“ vėl tęsia veiklas

2021-11-29

Etninė kultūra – visos tautos (etnoso) sukurta, iš kartos į kartą perduodama ir nuolat atnaujinama kultūros vertybių visuma, padedanti išlaikyti tautinį tapatumą bei savimonę ir etnografinių regionų savitumą. Todėl etnokultūra negali būti kažkokia momentinė, reklaminė, prisimenama tik kelis kartus per metus. Jau antrus metus Radviliškio viešoji biblioteka įgyvendina projektą „Etnokultūrinės šeimų stovyklos“. Veiklos buvo vykdomos visą rudenį ir tęsis iki šv. Kalėdų. Puoselėjant mūsų krašto tradicijas, praturtinti stovyklos veiklas, kviečiami mūsų krašto, Radviliškio tautodailininkai, savo darbais žinomi apskrityje, šalyje ir užsienyje.

1 2 2 23 1 4 1 5 

daugiau