Į Pradžią „2014-ųjų knygų Kalėdos“ Radviliškio rajono bibliotekose

„2014-ųjų knygų Kalėdos“ Radviliškio rajono bibliotekose

2015-01-13

Knygų Kalėdų logotipas

Lietuvos Respublikos Prezidentės Dalios Grybauskaitės inicijuota akcija „Knygų Kalėdos“ apkeliavo visą Lietuvą, neaplenkė ir Radviliškio rajono. Ketvirtą kartą surengta ji pernai kvietė dovanoti lietuvių autorių knygas šalies viešosioms ir mokyklų bibliotekoms.

Radviliškio viešajai bibliotekai knygų, kurių vertė – 80 Lt, padovanojo Vaižganto gimnazijos moksleivė Asta Griniūtė. Radviliškio rajono savivaldybės taryba „Knygų Kalėdoms“ skyrė 5072 Lt, už kuriuos rajono bibliotekoms nupirkta 218 knygų. Prie akcijos prisidėjo ir UAB „Junas“, padovanojęs 200 Lt, už kuriuos įsigyta 11 knygų. Nemažą pinigų sumą knygoms skyrė ir buvusi ilgametė bibliotekininkė Pranciška Kazlauskaitė.
Šiaulėnų biblioteka pasipildė 8 naujomis knygomis, kurias padovanojo Viktorija Arlauskaitė, Jurgita Gedminaitė, Bronislava Kasputienė ir Monika Šimkutė. 2 knygas Pavartyčių bibliotekai padovanojo Šeduvos parapijos kunigas Virginijus Kazaitis. Pociūnėlių pagrindinės mokyklos Jaunųjų kūrėjų būrelio vaikai, vadovaujami mokytojos Romos Buivydienės, savo kaimo bibliotekai padovanojo 3 knygas. Net 50 knygų gavo Sidabravo biblioteka. Jas dovanojo Kristina Štarolienė ir Aušra Zikienė. Dalė Rameikienė bei Rima ir Antanas Šulcai Pakalniškių bibliotekai dovanojo po 2 knygas, o Diana Špakauskienė – 11 knygų. Aukštelkų bibliotekai 2 knygas padovanojo Anelė Petrėtienė, 3 – Liuda Pilotienė. Knygą Šeduvos bibliotekai padovanojo ir Vita Jonaitytė.
Iš viso per akciją rajono bibliotekos pasipildė 312 knygomis.

Radviliškio viešosios bibliotekos informacija