Į Pradžią Tarptautinio projekto „Inovatyvios informacinės technologijos suaugusiųjų švietimui (IITAE)“ e. knyga jau sukurta!

Tarptautinio projekto „Inovatyvios informacinės technologijos suaugusiųjų švietimui (IITAE)“ e. knyga jau sukurta!

2015-08-03

Svarbiausias dalykas, kurį mums malonu pranešti, yra tai, kad pagrindinis IITAE projekto rezultatas – e. knyga yra užbaigta ir paviešinta internete (www.iitae.com).

Ši e. knyga yra Grundtvig mokymosi partnerystės projekte „Inovatyvios informacinės technologijos suaugusiųjų švietimui“ dalyvavusių 5 organizacijų iš Lietuvos, Ispanijos, Vokietijos, Italijos ir Čekijos dviejų metų bendro darbo rezultatas.
IITAE projekto partneriai intensyviai ir glaudžiai bendradarbiaudami dirbo turėdami tikslą – atrinkti ir į vieną vadovą sudėti geriausius šiuolaikinių interneto technologijų pavyzdžius (Web 2.0 įrankių ir programėlių, planšetinių kompiuterių, mobiliųjų technologijų ir kitų IKT įrankių), kurie gali būti naudojami suaugusiųjų mokymui ir mokymuisi.
Mes tikimės, kad ši e. knyga bus naudinga priemonė visiems lektoriams, taip pat ir besimokantiesiems.
Daugiau informacijos apie projektą, jo metu sukurtus rezultatus, 2-ąjį projekto naujienlaiškį ir e. knygą anglų, vokiečių, lietuvių, ispanų ir čekų kalbomis rasite projekto tinklaraštyje: www.iitae.com

IITAE projekto komanda
www.iitae.com
Asociacija Viešieji interneto prieigos taškai
www.facebook.com/ViptAsociacija