Į Pradžią Bibliotekoje – svečias iš Vokietijos

Bibliotekoje – svečias iš Vokietijos

2015-09-28

Viešojoje bibliotekoje apsilankė žurnalistas, kolekcininkas, fotografas, sporto ir kelionių entuziastas iš Hamburgo (Vokietija) Eugenijus Dvorieckis.

Jis apžiūrėjo biblioteką, domėjosi jos skyrių, Knygos muziejaus veikla ir patikino esąs maloniai nustebintas šių įspūdžių, teikiamų paslaugų skirtingo amžiaus lankytojams įvairovės. Susitikęs su bibliotekos direktore Violeta Šukaitiene, svečias padovanojo per kelerius metus paties įgytų retų originalių senojo Radviliškio atvirukų, palinkėjo mūsų miestui netrukus turėti kraštotyros muziejų.
E. Dvorieckis seniai domisi Prūsijos ir kitų kraštų istorija, kaupia medžiagą knygai tomis temomis. Mūsų rajone jis pabuvo Daugyvenės kultūros istorijos muziejuje-draustinyje, pamatė kitus lankytinus objektus.

Gražina Dunauskienė,
Viešosios bibliotekos redaktorė