Į Pradžią Antrasis šiemetis „Mes“ numeris

Antrasis šiemetis „Mes“ numeris

2015-12-18

Išleistas naujas, 54-asis, Lietuvos bibliotekininkų draugijos Radviliškio skyriaus laikraščio „Mes“ numeris.

Jame spausdinamame redakcijos įžanginiame rašinyje „Mums duota kurti saules...“ – pamąstymai apie amžiną gerumo šviesos ilgesį ir sveikinimas gražiausių žiemos švenčių proga. Rubrika „Mūsų interviu“ pristato pokalbį su beveik pusmetį Viešosios bibliotekos direktore dirbančia Violeta Šukaitiene. Skyrelyje „Aktualijos“ informuojama apie jubiliejines Šniūraičių ir Beinoravos bibliotekų šventes, apie radviliškiečių ir kupiškiečių bibliotekininkų bendrą seminarą bei apie akcijos „Knygų Kalėdos“ metu bibliotekininkų sulauktas knygas, kurias dovanojo geležinkelininkai. „Iš kolegų patirties“ – rubrika, šįkart supažindinanti su daugėlaitiečių patirtimi, organizuojant kalendorines šventes, „Bibliotekų naujovės“ – su rajono bibliotekų savanorių parama, „Mūsų veikla“ – su Viešojoje bibliotekoje bei jos filialuose per antrąjį šiemetį pusmetį įvykusiais renginiais, o „Kelionių įspūdžiai“ pateikia minčių apie išvyką į Slovėniją bei tenykštes bibliotekas.
Publikacijų autorės – bibliotekų atstovės Vida Marcinkienė, Nijolė Stankuvienė, Nijolė Mėžinienė, Audronė Sinušaitė, Saulė Remeikienė, kitas parašė pati laikraščio redakcija. Nuotraukos – Lauros Bagučanskytės arba iš Viešosios bibliotekos ir jos filialų archyvų. Spalvotą numerį parengė Gražina Dunauskienė, maketavo Šarūnas Ramonas, išleido Viešoji biblioteka.

Viešosios bibliotekos inform.