Į Pradžią Iškilmingas Bibliotekų metų atidarymas

Iškilmingas Bibliotekų metų atidarymas

2016-02-25

IMG 7557 2016 m. vasario 12 d. Vilniaus universiteto (VU) Teatro salėje atidaryti Bibliotekų metai. Šiame iškilmingame renginyje dalyvavo Radviliškio viešosios bibliotekos direktorė Violeta Šukaitienė ir jos pavaduotoja Vida Marcinkienė.

Dalyvius gaubianti  KVAPO instaliacija, visiems padovanoti kvepiantys knygų skirtukai šventei suteikė dar daugiau iškilmingumo. Bibliotekų metus paskelbė LR prezidentė Dalia Grybauskaitė ir palinkėjo šalies bibliotekoms daugiau naujų leidinių bei lankytojų, pasidžiaugė, kad esame skaitanti, kultūringa tauta, kurios negali niekas palaužti ar pažeminti.

Lietuvos bibliotekininkus pasveikino VU bibliotekos direktorė Irena Krivienė, Lietuvos bibliotekininkų draugijos pirmininkė Alina Jaskūnienė, linkėdamos daugiau skiriamų pinigų bibliotekoms ir  daugiau naujų knygų. Bibliotekų metų iniciatorė, LR Seimo narė Dalia Teišerskytė pasidžiaugė, kad bibliotekos bus labiau pastebėtos, išreiškė viltį, kad dėmesys knygoms ir bibliotekoms nesibaigs kartu su paskelbtais jų metais.

Per įvairiausias meno raiškos priemones, kurių šiame  renginyje buvo gausu, parodytos bibliotekų veiklos, jų istorija, reikšmingumas visuomenės gyvenime.

Bibliotekų metų šūkis – „Stiprios bibliotekos – stipri visuomenė“.

Džiaugiamės, kad ir mūsų biblioteka buvo atstovaujama tokiame įspūdingame, bibliotekininkams skirtame renginyje. Jis įkvėpė turbūt kiekvieną dalyvį pamąstyti, kaip prasmingiau ir įdomiau pažymėti Bibliotekų metus savo rajonų bibliotekose. Idėjų  pateikta su kaupu, belieka jas įgyvendinti.

Viešosios bibliotekos informacija

fb-sv427942