Į Pradžią „Mes knygų s@loje“

„Mes knygų s@loje“

2016-03-14

Mes knygu sloje Psichologo pilis

Viešosios bibliotekos Vaikų literatūros skyrius vykdo „ Bibliotekos pažangai 2“ projektą

„Mes knygų s@loje“

Jo pradžia 2015-12-15, pabaiga 2016-08-31.

Projekto tikslas: išbandyti virtualią biblioterapiją, paskatinti teigiamą vaikų raidą, įvertinti biblioterapijos naudą.

Projekto dalyviai pagal amžiaus grupes individualiai sukurtose bibliotekų erdvėse jungiasi į grupinius virtualius biblioterapijos seansus, sukurtus žaidimo forma. Biblioterapijos seansus veda profesionalūs psichologai ir psichoterapeutai.

Biblioterapijos seansuose vaikai ir paaugliai turi galimybę likti neatpažinti, nes kiekvienas žaidime yra įgavę paties susikurto „avataro“ įvaizdį.

Projektiniu laikotarpiu atliekamas mokslinis tyrimas. Tuo tikslu yra suformuotos kontrolinės grupės, nedalyvaujančios biblioterapijos seansuose.

Projektas dalinai finansuotas iš Lietuvos nacionalinės Martyno Mažvydo bibliotekos programos „Bibliotekos pažangai 2“ bei LR kultūros ministerijos lėšų.