Į Pradžią Pristatyta knyga apie iškilią asmenybę

Pristatyta knyga apie iškilią asmenybę

2016-05-17

Ramunė Sakalauskaitė paskaitė savo naujosios knygos „Gyvenimas, koks jis buvo. Kazimiero Vasiliausko biografija“ ištraukų.

Gegužės 9-ąją Viešojoje bibliotekoje pristatyta Ramunės Sakalauskaitės knyga „Gyvenimas, koks jis buvo. Monsinjoro Kazimiero Vasiliausko biografija“, kurią išleido leidykla „Porta artis“.

Atvykusi autorė papasakojo apie save, ryšius su šviesaus atminimo monsinjoru, jo asmenybę, apie tai, kaip rinko medžiagą šiai knygai, kaip ją rašė. Tarsi iliustruodama savo pasakojimą, paskaitė ištraukų iš naujojo leidinio.

Kraštietė Nijolė Hinsienė, remdamasi savo ir monsinjoro artimos aplinkos žmonių prisiminimais, taip pat apibūdino šią asmenybę kaip spinduliavusią gerumu, nuoširdumu ir jautrumu žmonėms, parodė dokumentinių nuotraukų.

Renginio pabaigoje Viešosios bibliotekos direktorė Violeta Šukaitienė pasveikino Ramunę Sakalauskaitę su šios puikios knygos pasirodymu ir palinkėjo tolesnės kūrybinės sėkmės. Kiekvienas norintysis galėjo įsigyti autorės knygą su asmeniniais palinkėjimais.

Viešosios bibliotekos informacija ir nuotraukos