Į Pradžią Gerbiamieji kolegos, rajono bibliotekininkai

Gerbiamieji kolegos, rajono bibliotekininkai

2016-05-31

Sakoma, kad  džiaugsmas, kuriuo daliniesi su kitais, dvigubėja... Noriu su Jumis pasidalyti džiaugsmu dėl mūsų visų bendrai suorganizuoto  projektinio renginio – šventės „Pavasarinis knygų kermošius“, kuris įvyko gegužės 20 dieną Radviliškio kultūros ir poilsio parke.

Tai buvo pirmas tokio masto ir pobūdžio renginys mūsų krašte, skirtas knygai, jos skaitytojui, apskritai skaitymui. Tarsi bitutės jį visi sunešėme  – po pasiūlymą, po kūrybišką mintį, išradingai įrengtais „kiemeliais“, smagiais koncertais, savo skaitytojų, rėmėjų, bendruomenių atstovus įtraukusiomis komandomis, atsivežta ir atsinešta šventiška nuotaika.  Visu tuo mes patys sau ir kitiems dovanojome išskirtinę dieną, įrodėme, kad  gražių renginių galime suorganizuoti ne tik savo bibliotekose, bet ir viso rajono žmonėms, kad turime daug patikimų bičiulių. Žinoma, šiuo pirmuoju renginiu nemažai ko ir pasimokėme, patirtimi paaugome.

Sulaukėme rajono vadovų, šventės dalyvių, žiūrovų palankių įvertinimų. Ar gali būti didesnis atpildas už įdėtas pastangas?!.

Nuoširdžiai dėkoju Viešosios bibliotekos, visų jos filialų darbuotojams, jų pagalbininkams, rėmėjams, geradariams – visiems, kurie į  rajono bibliotekinės veiklos metraštį kartu įrašėme šią savo šventę. Pasidrąsinkime įvykusiu pirmuoju „Pavasariniu knygų kermošiumi“: mes tai galime ir galėsime dar geriau!

Violeta Šukaitienė,

Radviliškio viešosios bibliotekos direktorė