Į Pradžią Tretieji Viljamo Šekspyro kūrybos skaitymai

Tretieji Viljamo Šekspyro kūrybos skaitymai

2016-06-02

Trečiosios V. Šekspyro kūrybos skaitymų popietės dalyviai

Gegužės 27-osios popietę Radviliškyje, Latvių kultūros centre, vyko tretieji Viljamo Šekspyro kūrybos skaitymai „Tikroji meilė – tai žvaigždė skaisti ...“, skirti 400-osioms poeto mirties metinėms.

Tarp šių skaitymų dalyvių dominavo jaunimas. Radviliškio Lizdeikos gimnazijos mokiniai, vadovaujami mokytojų Žanos Bareikienės, Rasos Remeikienės ir Alvydos Panovos, liko ištikimi angliškai skambantiems V. Šekspyro sonetams, kartu pateikiant jų vertimus lietuviškai.

Popietės pabaigoje Viešosios bibliotekos direktorė Violeta Šukaitienė kalbino dalyvius, klausdama nuomonės apie V. Šekspyro kūrybą, apie skaitant patirtas emocijas, vidinius išgyvenimus Tąkart renginyje netrūko ir žiūrovų, kurie taip pat mielai dalijosi įspūdžiais.

Viljamo Šekspyro kūrybos skaitymų ciklą vainikuos rugsėjo mėnesį vyksiantis baigiamasis sonetų skaitymų vakaras.

Viešosios bibliotekos informacija ir nuotraukos