Į Pradžią Dalyvavome Nacionalinėje bibliotekų olimpiadoje

Dalyvavome Nacionalinėje bibliotekų olimpiadoje

2016-06-28

Birželio 18 d. Vilniuje, Universiteto bibliotekos Mokslinės komunikacijos ir informacijos centre vyko pirmoji Bibliotekų Olimpiada 2016. Olimpiadoje dalyvavo ir mūsų bibliotekos komanda, vadovaujama  kapitonės Almos Balčiauskienės. Džiaugiamės, kad Radviliškio bibliotekos garbę ginti pasiryžo bibliotekos bičiuliai, nuolatiniai renginių lankytojai – Nijolė Nėjienė ir Alfredas Krikštanas. Kaip ir pirmajame olimpiados etape, taip nacionaliniame ture dalyviai turėjo atlikti tris užduotis : perskaityti duotą tekstą, padeklamuoti nurodytą eilėraštį mintinai ir sudėti knygas pagal abėcėlę. Dalyviai buvo vertinami pagal atliktų užduočių laiką.

Radviliškio viešosios bibliotekos komanda „Knygų bičiuliai“ neiškovojo prizinių vietų, bet suprantame, kad  negali būti visi nugalėtojais. Dalyvavome, įvertinome savo galimybes, nutarėme, kad kitais metais, jei vyks olimpiada, būtinai  dalyvausime ir tikime, kad viskas pavyks geriau.

Vida Marcinkienė