Į Pradžią Praleisk vasarą su knyga: daugiau nei 1300 renginių!

Praleisk vasarą su knyga: daugiau nei 1300 renginių!

2016-08-01

Šią vasarą Lietuvos viešosios bibliotekos kviečia į daugiau nei 1300 renginių, skirtų skaitymo skatinimo akcijai „Vasara su knyga“. Tai – kūrybinės dirbtuvės, žaidimų popietės, netradiciniai skaitymai, knygų mugės, edukaciniai užsiėmimai ir kitos išskirtinės, įdomios veiklos. „Vasara su knyga“ žymi vasaros skaitymų pradžią ir vyks iki pat rudens!

Birželio 1 dieną įvyko įspūdingas renginys, kvietęs visą Lietuvą įjungti atostogas su knyga ir garsiai skaityti geriausią praėjusią metų knygą jaunimui – R. Unos „Atjunk“. Teletiltą, sujungusį visas šalies viešąsias bibliotekas, stebėjo per 8 tūkst. į renginį atvykusių ir virtualių žiūrovų. Teatralizuotą knygos skaitymo transliaciją galima pamatyti „Bibliotekų metų“ YouTube paskyroje.

„Vasaros su knyga“ išlydėtuvės

Lietuvos viešosios bibliotekos kviečia susitikti ne tik „Vasaros su knyga“ renginiuose, bet ir linksmose jų išlydėtuvėse rugsėjo 8 d. Vilniaus apskrities Adomo Mickevičiaus viešojoje bibliotekoje.

Skaitymo festivalio „Aš žinau, ką tu skaitei aną vasarą“ metu veiks net keturios skirtingos erdvės, kuriose vyks įvairios kultūrinės, edukacinės veiklos – vaidinimai, atviros paskaitos, susitikimai su knygų autoriais. Jaukią renginio atmosferą kurs gyvos muzikos skambesys. Festivalio metu bus apdovanoti iki rugpjūčio 15 d. vyksiančio kūrybinio konkurso #vasarasuknyganugalėtojai.

Įamžintas vasaros su knyga akimirkas (galimos įvairios raiškos, dydžio, formato nuotraukos, videosiužetai naudojant vaizdo koregavimo programas) siųskite el. paštu Šis elektroninio pašto adresas yra apausogtas nuo spambots. Peržiūrėjimui reikia įjungti JavaScript. . Nurodykite savo vardą, pavardę arba slapyvardį, el. pašto adresą, trumpą komentarą-pavadinimą ar pasirinktos knygos pristatymą. Šias akimirkas viešinkite socialiniame tinkle „Facebook“ arba socialiniame dalijimosi nuotraukomis tinkle „Instagram“, naudodami groteles (hashtag) #vasarasuknyga. Nugalėtojų laukia vertingi prizai – planšetinis kompiuteris, fotoaparatas ir USB laikmena.

Daugiau informacijos apie „Vasara su knyga“: https://www.facebook.com/vasarasuknyga/

Lijana Feimanienė

Autorės pateiktos nuotraukos

Akimirkos iš akcijos „Vasara su knyga“ renginių

Radviliškio viešojoje bibliotekoje akcijos kontaktinis asmuo – Dovilė Jankutė, renginių organizatorė, tel. 865591710, el. p. Šis elektroninio pašto adresas yra apausogtas nuo spambots. Peržiūrėjimui reikia įjungti JavaScript.