Į Pradžią Poezijos ir muzikos vakaras bibliotekoje

Poezijos ir muzikos vakaras bibliotekoje

2016-09-26

a.	Poezijos ir muzikos vakaro „Kai nutyla paskutinis žiogas...“ renginio šeimininkai ir svečiai

Rugsėjo 20 dienos popietę į Viešąją biblioteką rinkosi gausus lyrinės muzikos ir poetinio žodžio mylėtojų būrelis. Juos sudomino čia organizuotas poezijos ir muzikos vakaras „Kai nutyla paskutinis žiogas...“

Renginį sveikinimo žodžiais pradėjo Viešosios bibliotekos direktoriaus pavaduotoja, Radviliškio rajono literatų klubo „Jonvabalis“ pirmininkė Vida Marcinkienė, o eilėmis – bibliotekos bičiulė Nijolė Nėjienė. Iš Naujosios Akmenės atvykęs bardas Kęstutis Krencius publiką džiugino nuotaikingais, o drauge ir susimąstyti skatinančiais kūriniais. Radviliškyje gimęs ir  nemažai pažįstamų čia turintis atlikėjas susirinkusiuosius sužavėjo savo nuoširdumu, eilėmis bei dainomis. Be lyrinės muzikos, skambėjo ir Radviliškio rajono literatų, „Jonvabalio“ klubo narių Rimos Danylienės, Rasos Jurgulienės, Ritos Japkevičienės, Elenos Čiganienės-Kiškienės, Elytės Stančikienės, Dalios Tamošiūnaitės-Šalengienės eilės apie rudenį, jausmus, brangius žmones.

Renginio pabaigoje padėkota visiems svečiams, klausytojams, bibliotekos bičiuliams, įteikta gėlių.
Viešosios bibliotekos informacija ir nuotraukos