Į Pradžią Bibliotekoje pristatytas filmas „Šaligatvis“

Bibliotekoje pristatytas filmas „Šaligatvis“

2016-10-03

Filmo „Šaligatvis“ bendraautoriai – režisierius Julius Dautartas (kairėje) ir žurnalistas Skirmantas Pabedinskas

Rugsėjo 28-osios vakarą į Viešąją biblioteką atvyko Lietuvoje ir daugelyje užsienio šalių gerai žinomos asmenybės – režisierius Julius Dautartas ir žurnalistas Skirmanatas Pabedinskas. Šie svečiai klausytojams pristatė naujausią savo darbą – dokumentinį filmą „Šaligatvis“.

Bendraautoriams pasakojant apie savo kūrinį, publika turėjo puikią galimybę pamatyti minimą filmą visu formatu. Publika buvo prikausčiusi savo dėmesį prie ekrano, netruko nuostabos bei lengvo šypsnio išmargintų veidų. Po filmo peržiūros svečiai kalbino susirinkusiuosius, domėjosi jų  nuomone, pastebėjimais, pamąstymais. Renginio pabaigoje Viešosios bibliotekos direktorė Violeta Šukaitienė padėkojo svečiams už įdomų susitikimą, pasidalijo mintimis apie kai kuriuos „Šaligatvio“ epizodus.

Filmas „Šaligatvis“ – istorija apie dviejų žmonių gyvenimą, prižiūrint praėjusiame šimtmetyje nutiestą bene vienintelį ilgiausią Lietuvos kaime šaligatvį, atviri dialogai apie meilę, buitį, gyvenimo prasmę ir net kosmosą.

Viešosios bibliotekos informacija ir nuotraukos