Į Pradžią Bibliotekoje – svečiai iš Izraelio

Bibliotekoje – svečiai iš Izraelio

2016-10-06

Rugsėjo mėn. bibliotekoje lankėsi Moshe Landsman ir Leah Shakdiel iš Jeruzalės. Jie domėjosi žydų bendruomenės gyvenimo ir savo giminės istorija Radviliškyje, nes Moshe Landsmano senelis gyveno šiame mieste. Kraštotyros skaitykloje, prie kavos puodelio, apie tai su atvykusiaisiais kalbėjosi Skaitytojų aptarnavimo skyriaus vedėja Nijolė Stankuvienė ir šių eilučių autorė.

Pateikta surinkta medžiaga apie žydų gyvenimą Radviliškyje, straipsniai iš spaudos, fotonuotraukos. Svečiai labai džiaugėsi radę nemažai informacijos apie žydų gyvenimą ir savo šeimą bibliotekos leidžiamame žurnale Radviliškio kraštas. Jie dėkojo bibliotekos darbuotojoms už suteiktą medžiagą,  šiltą priėmimą. Išvykdami įsigijo knygų apie Radviliškį, kad išliktų prisiminimas apie kraštą, kur kadaise gyveno ir jų giminė. Atsisveikinta iki kitų susitikimų.

Rima Giedrienė,
Viešosios bibliotekos Informacijos-kraštotyros skyriaus vyresnioji bibliotekininkė