Į Pradžią Rankdarbių pamokėlė bibliotekoje

Rankdarbių pamokėlė bibliotekoje

2016-11-29

Viešosios bibliotekos darbuotojos klausėsi Žydros Jomantienės (kairėje) ir nekantriai laukė pačios išbandyti šiaudelių vėrimo techniką

Lapkričio 25 d. Viešosios bibliotekos darbuotojai, norėdami atitrūkti nuo įtemtų darbų, radę truputį laisvo laiko, dalyvavo čia kultūrinės veiklos vadybininke dirbančios menininkės Žydros Jomantienės organizuotoje rankdarbių pamokėlėje. Mokytasi šiaudelių vėrimo technikos, iš kurios gimsta nuostabūs dirbiniai, liaudyje gerai žinomi kaip sodai.

Ž. Jomantienė papasakojo, kaip ir iš kokių medžiagų gaminami tokie vėrinukai. Pademonstravo pavyzdžių. Po to parodė, kaip tai atrodo realybėje, ir jau netrukus moterys pasinėrė į daug  kruopštumo ir kantrybės reikalaujančius rankdarbius. Vienas po kito gimė spalvingi šiaudelių žaisliukai, kurie tikriausiai papuoš Viešosios bibliotekos kalėdinę eglutę.

Daugelis bibliotekos darbuotojų tarpusavyje šnekėjosi, kad būtų smagu į panašius užsiėmimus susiburti dažniau...

Viešosios bibliotekos informacija ir nuotraukos