Į Pradžią Talka Radviliškio miesto parke

Talka Radviliškio miesto parke

2017-04-27

Talka Radviliškio miesto parke

Balandžio 22 d. visa Lietuva prisijungė prie akcijos „Darom 2017“.  Šią nacionalinę, jubiliejinę –  dešimtąją – akciją jos sumanytojai ir iniciatoriai įprasmino gražiu šūkiu  „DAROM  IR GAMTA TAU PADĖKOS“. Akcijos tikslas – dar kartą suvienyti žmones, skatinti bendruomeniškumą ir atkreipti dėmesį į taršos, aplinkosaugos problemas.

Kartu su Radviliškio rajono savivaldybės bei Radviliškio miesto kultūros centro darbuotojais Radviliškio rajono savivaldybės viešosios bibliotekos bendruomenės nariai tądien atvyko tvarkyti Radviliškio miesto centrinį parką. Oras buvo nemalonus, bet optimizmas, gera nuotaika ir gausi darbo jėga greitai išgražino parką.

Džiugu, kad ir  mes savo kukliu indėliu  prisidėjome prie didžiulio visos šalies talkininkų, neabejingų švariai ir tvarkingai gamtai, būrio.

Radviliškio rajono savivaldybės viešosios bibliotekos informacija

talka

Po talkos. D. Grigaičio nuotrauka