Į Pradžią Radviliškio bibliotekininkai šventė profesinę dieną

Radviliškio bibliotekininkai šventė profesinę dieną

2017-11-29

Radviliškio rajono savivaldybės viešosios bibliotekos darbuotojai ilgai svarstė, kaip šiais metais būtų galima paminėti jau tradicija tapusią rajono bibliotekininkų šventę. Šį kartą buvo nuspręsta apsilankyti teatre. Taip lapkričio 24 d. vakarą Radviliškio bibliotekininkai išsiruošė į Panevėžio Juozo Miltinio dramos teatrą. Bendru sutarimu buvo nuspręsta žiūrėti Dainiaus Kazlausko spektaklį „Prancūziškos skyrybos“.

Kelionė į Panevėžį buvo labai turininga ir prasminga, nes, pasirodo, daugelis Radviliškio bibliotekos darbuotojų Panevėžio dramos teatre lankėsi pirmą kartą. Dar prieš spektaklį visi įdėmiai apžiūrinėjo teatro patalpas, grožėjosi aplinka.

Po nuotaikingo ir gyvenimiško spektaklio, bibliotekininkai dar ilgai maloniai šnekučiavosi, dalijosi vakaro įspūdžiais. Džiaugdamiesi įdomia kelione, bibliotekos darbuotojai vieningai nusprendė, kad tokio tipo kultūrinius vakarus jie organizuos dažniau.

Viešosios bibliotekos informacija

Nuotrauka internetinio šaltinio http://www.prim.lt/laisvalaikis/katalogas/juozo_miltinio_dramos_teatras/49798/

panevezys